Talep Formu
0312 362 28 28
Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu

5 yıldızlı otel konforu düşünülerek hazırlanan ve birbirinden farklı özelliklere sahip 4 farklı oda tipi bulunan ÖZYURTLAR Kız Öğrenci Yurdu, 1.500 kız öğrenciye eğitimleri süresince huzurlu, güvenli, hijyenik ve sosyal bir ortam sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Öğrenci yurdu fiyatına 5 yıldızlı otel konforu sunan yurt kompleksimizde, sinema ve sinevizyon salonu, sauna, spor salonu ve fitness merkezi, kütüphane, alakart restoran, açık büfe kahvaltı, özel doktor ve revir hizmeti, kuaför, manav, market, tekstil, kozmetik ve daha birçok hizmet öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Tek kişilikten, 4 kişiye kadar 4 farklı oda tipini bulabileceğiniz yurdumuzda bütün detaylar, yurt yaşamını kolaylaştırmak ve benzersiz bir konfor sunmak amacıyla hazırlandı. Tüm odalarda banyo tuvalet, her öğrenci için çalışma odası, sınırsız internet, jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Üniversitelere ve merkezi noktalara çok yakın bir konumda bulunan yurdumuzda, güvenlik konusu ön planda tutulmaktadır. Son teknoloji yangın sistemleri kullanılan yurdumuz, 24 saat gece görüşlü kamera sistemi ile izlenmekte ve profesyonel güvenlik ekibiyle korunmaktadır.

Tüm hakları sakllıdır. 2024 © Öz Grup
made with X at graphx.agency